Par mums

Nostrādājot daudzus gadus (no 2007.gada) IT jomā un reklāmas biznesā, mēs sapratām, ka interaktīvās tehnoloģijas ir pati perspektīvākā joma tehniskā progresa ziņā. Mēs kļuvām par paša attīstītākā Krievijas ražotāja „ooo Gefest proekcija” oficiālo tirdzniecības pārstāvi.

Mūsu mērķis ir piedāvāt Baltijas valstīs pilnīgi jaunu produktu, kurš ir ļoti izplatīts Eiropas, Āzijas un Amerikas tirgū.

Mēs piedāvājam tādus reklāmnesējus, kuri ne tikai piesaista patērētāju uzmanību, bet tiek pozitīvi uztverti sava  nestandarta informācijas pasniegšanas veida dēļ. Šādas reklāmas uztveršana un iegaumēšana ir daudzreiz augstāka nekā parastās reklāmas iegaumēšana, par to liecina InfoTrends pētījumi.  Šī reklāmnesēja izmantošana pacels mūsu biznesu jaunā līmenī!

Kā arī mēs esam gandarīti par iespēju dot ieguldījumu izglītības jomā. Pateicoties interaktīvajām spēlēm, bērni daudz labāk uztver informāciju. Mācību, attīstošās un izklaides spēles ilglaicīgi nodarbinās bērnu.  Kā arī viņš būs pasargāts no mazkustīga dzīves veida. Lieliska iespēja apvienot garīgās un fiziskās aktivitātes!

Mums ir liela pieredze reklāmas jomā, mēs palīdzēsim Jums izvēlēties pašu piemērotāko mūsu produkcijas veidu Jūsu biznesam vai mācību iestādei.  Kā arī mums ir savi dizaineri, kuri izveidos individuālu dizainu Jūsu efektam vai videofilmai.