Interaktivais bārs

Prezentācija

Foto galerija

Šī inovācija pavērs Jūsu iestādei jaunus nestandarta ceļus mūsdienu biznesa pasaulē.

Jums būs iespēja jebkurā laikā pēc nepieciešamības mainīt apmeklētājiem paredzēto informāciju. Mēs palīdzēsim Jums sakomplektēt un uzstādīt šīs sistēmas atbilstoši tehniskajām specifikācijām. Mēs sniegsim Jums tehnisko atbalstu un apmācīsim, kā rīkoties ar projekcijas sistēmu.

Interaktīvais bārs – jebkuras bāra letes interaktīvā dizaina sistēma. Šīs sistēmas pamatā ir interaktīvais efekts, kuru rada apmeklētāju roku kustības uz galda vai bāra letes, kā rezultātā uz virsmas veidojas apbrīnojams virtuālais efekts, kurš pārsteidz Jūsu klientus.

Mēs palīdzēsim Jums apnicīgu bāra vai galdiņa virsmu zālē atdzīvināt, padarīt pievilcīgu. Jūsu klients ar efekta palīdzību saņems informāciju, kuru Jūs vēlaties viņam sniegt (akcijas, reklāma), kā arī, gaidot pasūtījumu, viņam būs iespēja uzspēlēt interaktīvo spēli.

Tiek piedāvāti divu veidu interaktīvie bāri: augšējās un apakšējās projekcijas.

Augšējās projekcijas interaktīvais bārs

interaktivnyj_bar_vid_sverxu

Projektors tiek vērsts uz bāra virsmu, projecējot efekta attēlu mijiedarbībā ar cilvēka roku kustībām.   Tādējādi ir iespējams jebkuru bāra letes garumu un platumu nosegt ar interaktīvo efektu. Šis variants ir daudz lētāks par visu pārējo piedāvāto variantu tirgus cenām.

Novietojot augšējās projekcijas sistēmu  virs galdiņa vai virs citām virsmām, to var izmantot klientu izklaidei, kā arī piedāvāt klientiem video reklāmas informāciju vai interaktīvos efektus.

Apakšējās projekcijas interaktīvais bārs

interaktivnyj_bar_vid_snizu

Apakšējās projekcijas interaktīvais bārs ir bāra lete, kuru var uzstādīt jebkurā telpā. Šī lete ir vienota konstrukcija, kura  gatava lietošanai. Mijiedarbībā ar apmeklētāju kustībām, uz stikla bāra virsmas parādās attēli.

Projektori un mini datori ir noslēpti letes korpusā, metāla karkasā, apdare var būt jebkura veida pēc pasūtītāja vēlmēm. Tādējādi ierīce ir pasargāta no bojājumiem, bet virsma- ūdensizturīga.   Mūsu kompānija ražo gatavus 2 m garus moduļus.

Apakšējās projekcijas interaktīvais bārs var tikt izgatavots jebkura garuma pēc pasūtītāja vēlmēm. Visi interaktīvie efekti tiek veidoti atbilstoši Jūsu nosacījumiem. Kā arī turpmāk lietošanas laikā ir iespējams patstāvīgi mainīt efektus un izvietot reklāmas un video informāciju uz bāra virsmas.  Mūsu kompānija sniedz pilnu tehnisko atbalstu šīs produkcijas izmantošanā un ievēro visas garantijas saistības.

Apakšējās projekcijas bāra izmantošanas paraugs

Mēs ražojam standarta moduļus 600mm х 2000mm х 1200mm, izmantojam vienu projektoru, līdz ar to samazinām elektrības patēriņu un pašas konstrukcijas uzsilšanu.

Ārējā konstrukcija tiek izgatavota no metalizētas plastmasas Sibu vai nerūsējoša tērauda. Ātra un precīza reakcija uz roku kustībām, fona attēla nomaiņa, nelielas izmaksas padara parastu bāra leti gan par izklaides objektu, gan par interaktīvu reklāmas virsmu.