Virtuālājs veicinātājs

Prezentācija

Foto galerija

Kurš no jūsu darbiniekiem ir visgodīgākais un visdisdiplinētākais?

Jebkurš kompānijas vadītājs, pasūtot reklāmas kampaņu vai piedaloties izstādē, ir ieinteresēts maksimālā pasākuma atdevē. Ir saprotama jūsu vēlme parādīt patērētājam visas jūsu preces vai pakalpojuma priekšrocības.

Ja jūs piedāvājat patērētājam to, kas viņam patiešām ir nepieciešams un kas viņu interesē, tas veido viņos lojālu attieksmi pret jūsu kompāniju. Bet, ja jūs to veicat neparastā veidā, informācija par jums tiek nodota no mutes mutē, tādējādi jūsu kompānija iegūst lielāku popularitāti.

Interaktīvais veicinātājs- tas ir „zini kā” vai know-how reklāmas tirgū. Kas viņš tāds ir? Tas ir cilvēka siluets, kurš ir veidots no akrila un no virspuses pārklāts ar aizmugures projekcijas plēvi.  Lai iegūtu attēlu, tiek izmantots projekcijas aprīkojums.


Interaktīvais veicinātājs- jūsu mērķiem?

Reklāmas kompānijās;

BTL-akcijās;

Event-pasākumos.

Kā arī izmantošanai muzejos, izstādēs, lidostās, veikalos, tirdzniecības un biznesa centros, mācību iestādēs un t.m.

Interaktīvais veicinātājs- tas ir:

-Reāla iespēja izcelt savu kompāniju starp konkuretiem. Esiet jaunatklājēji, jo tieši viņi slēdz visizdevīgākos līgumus un iegūst vislabākos klientus.

-Interesants PR-risinājums. Kaut vai tāpēc, ka pagaidām virtuālais veicinātājs ir jaunums mūsu tirgū.

-Ideāls informācijas pasniegšanas veids.  Tiek izslēgts slikts noskaņojums, nogurums un informācijas kropļošana- viss, kas traucē parasta veicinātāja darbu.

-Kompānijas tēls. Pat, ja jūs pagaidām esat jauna kompānija, nestandarta reklāmas risinājumi veicina jūsu atpazīstamību un popularitāti.

Ko tas man dos?

Izmantojot ierastos reklāmas kanālus, jūs noteikti esat saskārušies ar to zemo efektivitāti. Cita lieta- virtuālais veicinātājs.

Notur uzmanību.Ideāls ārējais izskats, spilgts attēls,  literāra valoda un interesants informācijas pasniegšanas veids. Mēs izstrādājam priekš jūsu  interesantu scenāriju un veicinātāja tekstu, kuru ar patiku klausīsies apmeklētāji.

Pateicoties savam neparastajam ārējam izskatam, interaktīvais veicinātājs ir neaizstājams palīgs jūsu biznesa attīstībā.

Starp citu, jūs varat iznomāt jebkura dizaina virtuālo veicinātāju.  Piemēram, skaistas meitenes, multfimas varoņa vai jūsu kompānijas direktora izskatā.

Piesaista apmeklētājus.Uzstādiet interaktīvo veicinātāju blakus jūsu stendam izstādē, veikala tirdzniecības zālē vai salonā un sagatavojaties apmeklētāju sagaidīšanai. Cilvēka psiholoģija paliek nemainīga, viņu vienmēr piesaista viss jaunais un neparastais.

Pasniedz patērētājam jūsu piedāvājuma pašu būtību.Pateicoties gudrai un strukturētai informācijas pasniegšanai, to vieglāk un ātrāk uztver patērētājs.

Ļauj ieekonomēt uz darbinieka algas rēķina.Mēs izprotam biznesa mērķus. Tiekoties ar jums, mēs paši piedāvājam optimālāko risinājumu un skaidorjam, kā viens vai otrs risinājums ietekmēs pārdošanu.

Bez tam, izmantojot mūsu pakalpojumu, jūs saņemsiet, pilnu servisu: modeļa izvēli, scenārija un video satura izstrādi, aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un testēšanu.  Visus darbus veic mūsu komanda. Kāpēc tas ir svarīgi? Tāpēc, ka mēs uzņemamies atbildību par katru darbu sagatavošanas un veikšanas posmu.

Virtuālā veicinātāja izgatavošana

Virtuālā veicinātāja izgatavošanas process ietver sevī:

  • Reklāmas sludinājuma satura apstiprināšanu.
  • Dzīvas modeles izvēle (kastings).
  • Videomateriāla ieraksts studijā.
  • Videoklipa montāža, papildināšana ar trīsdimensiju efektiem
  • Maketa izgatavošana izgriešanai no organiskā stikla
  • Letes izgatavošana no organiskā stikla virtuālajam veicinātājam
  • Letes izgatavošana no organiskā stikla projektoram un media pleijerim
  • Aizmugurējās projekcijas plēves uzlīmēšana uz virtuālā menekena darba virsmas.
  • Apģērba elementu uzlīmēšana.
  • Virtuālā menekena savienošana, sastiprinšāna, testēšana un uzstādīšana