Dzīva interaktīva grīda / siena

Prezentācija

Foto galerija

Mūsdienās arvien populārākas kļūst interaktīvās sistēmas- tehnoloģijas kuras mijiedarbojas ar cilvēku.

Reklāmas biznesā, izklaides vietās arvien populārāka kļūst interaktīvā grīda- projekcijas sistēma, kura veido interaktīvu attēlu, kurš mijiedarbības ar cilveku rezultātā atdzīvojas. Ja, jums ejot, grīdas seguma izskats mainās, tad tā ir „dzīvā”interaktīvā grīda.

Interaktīvās grīdas izmantošanas iespējas kļūst arvien plašākas.

Šis grīdas segums vienkāršu,  skaistu grīdu pārvērš par  kompānijas īstu reklāmas laukumu.

 • tirdzniecības centros
 • izklaižu vietas
 • viesnīcas
 • kluba vai  spēļu zāles
 • supermārketā
 • Grīdas attēls, piemēram, Jūsu kompānijas logotips, var atdzīvoties un pārsteigt, tādējādi piesaistot uzmanību un izraisot apmeklētāju interesi

Interaktīvas spēles

Kā viens no efektu veidiem tiek piedāvātas attīstošās spēles bērniem. Kā zināms, bērni vislabāk uztver informāciju spēles veidā. Starp mūsu interaktīvās grīdas efektiem ir  daudz attīstošo spēļu: alfabēts, sporta un izzinošās spēles.

Reklāmas laukums, kurš noformēts ar interaktīvās grīdas sistēmas palīdzību, ir jauninājums, kuru nevar nepamanīt, kurš ieinteresē ikvienu!

Interaktīvās grīdas priekšrocības

Intaraktīvās grīdas iespējas:

-pilnvērtīga efektu konfigurācija;
-projecēšanas satura vadība;
-jebkuras virsmas parveidošana par interaktīvo.

Reklāmas kampaņas, kurs veidotas izmantojot šo tehnoloģiju, ļauj ne tikai vienkārši pārsteigt jūsu patstāvīgos klientus, bet piesaistīt arī daudzus jaunus klientus.

Pilnais saraksts ar Interaktīvo grīžu effektiem

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, interaktīvās grīdas sistēmām piemīt ļoti daudz noderīgu īpašību un iespēju, piemēram,
-attēla izmēru automātiskā uzstādīšana;
-maksimāli precīzas pārejas no viena efekta pie otra radīšana;
-seguma darbības nodrošināšana reālā laika režīmā;
-skaņas sistēmas izmantošana, lai pastiprinātu reklāmas ietekmi un piesaistītu lielāku uzmanību;
-reakcija ne tikai uz dinamiskajiem, bet arī uz nekustīgajiem žestiem;
-mijiedarbības iespēja vienlaicīgi ar vairākiem cilvēkiem;
-pilnīgi saprotams un vienkāršs interfeiss jaunu efektu ieviešanai;

-pilnīgas automātiskas reklāmas vadības iespēja;
-grafika maksimāli pietuvināta realitātei;
-sistēmas vadāmība ar Interneta palīdzību.

Budžeta iestādēm vai organizācijām, kuras piedalās valsts iepirkumos, mēs speciāli sagatavojām interaktīvo sistemu tehniskās specifikācijas, kuras ir šo konkursu neatņemamas sastāvdaļas.

Montāža

Uzstādot interaktīvo brīnumgrīdu, aprīkojums parasti tiek izvietots zem griestiem, galvenā prasība- cieta pamata esamība.

Šāds stiprinājuma veids nebojā telpas kopējo dizainu un nerada šķēršļus tās izmantošanā. Uzstādot projektorus, atkarībā no telpas dabiskā apgaismojuma var noregulēt to spilgtumu. Kā arī tiek ražota dubultā vai trīskāršā sistēma, kura ļauj palielināt laukumu atbilstoši nepieciešamajai projekcijai.

Montāžas paraugshēma

Mūsu kompānija piedāvā dažādus darba kārtībā esošus interaktīvos aprīkojumus, atliek tikai tos samontēt un, izvēloties savu efektu  darbības algoritmu, ieslēgt to.

Atkarībā no jūsu telpu apgaismojuma, Jums ir iespēja pasūtīt dažāda spilgtuma projektoru uzstādīšanu.

Efektu vadība un attēlu aizstāšana, video, audio

Vadība ir intuitīvi un vienkārši saprotama, jūs varat veidot interaktīvo efektu darbības laika ciklu, mainīt dažādus attēlus, skaņas pavadījumu, video saturu, darba ātrumu un citus parametrus.

Projekcijas virsma

Jebkura, projekcijas virsmai nav nekādu ierobežojumu. Grīdas krāsai praktiski nav nekādas nozīmes, jo lielākajā daļā projektu ir paredzēta krāsas korekcija attēlos. Segums ir nepieciešamas, ja grīda ir daudzkrāsaina, kas pasliktina attēla kvalitāti. Šajā gadījumā ir ieteicams uzlīmēt baltu laminētu plēvi (noturīgu grīdas grafikai) vai cita materiāla segumu (linolejs, plastikāts, paklājs).

Projekcijas izmēri

Griestu augstums:
3m                   projekcijas izmērs 2,5m x2m
 (Izmēri ir doti kā piemērs Projektoram ar gaismas plūsmas jaudu- 4200-5500 LM). Sistēma tiek komplektēta atbilstoši pasūtītāja nosacījumiem jebkuram projektoram, lai iegūtu nepieciešamo projekcijas plankumu. Lampas darbības iespējas var iegūt  projektora aprakstā.

Komplektācija

Interaktīvā grīda tiek uzstādīta kā korpusā (detalizēts korpusa apraksts), tā arī standarta variantā ar griestu stiprinājumu

 • Programmu nodrošinājums «IF – Interactive»
 • Infrasarkanā kamera ar paaugstinātu videosignāla uztveršanas jūtību
 • Video uztveršanas modulis
 • 40 efekti pēc izvēles
 • Mini dators (jaudīgs)
 • Projektors (jaudīgs)
 • Kronsteins projektoram
 • Vādu komplekts
 • Lietošanas instrūkcija
 • USB atslēga

Kabeļi un vadība

Interaktīvās grīdas apkalpošana

Speciāla sistēmas apkalpošana nav nepieciešama, izņemot gadījumus, kad ir jāattīra projektora filtrs no putekļiem vai nepieciešamības gadījumā janomaina lampa. Lampas jauda 4000-6000 nepārtraukta darba stundas.

Uzmanību! Mūsu kompānija ir tiešais aprīkojuma ražotājs sistēmai Interaktīvā grīda. Mēs izmantojam ražošanā tikai kvalitatīvas sasatāvdaļas.

Interaktīvā grīda komplektā ar projektoru. Pirmais variants.

Cenas Jūs varat apskatīt šeit

Interaktivo grīdu effektus Jūs varat apskatīt šeit