Interaktīvais galds

Prezentācija

Foto galerija

No tehniskā viedokļa interaktīvais galds- tas ir liels skārienjūtīgais ekrāns, kurš ir savienots ar datoru. Uz ekrāna atrodas sensorie vadības elementi, parādās attēls, uz tā var demonstrēt tekstus, tabulas, multimēdiju objektus. Vadības elementi ir dinamiski, tie var pārvietoties pa ekrānu. Jums ir iespēja unikālā veidā, izmantojot roku kustības, mijiedarboties ar multimēdiju saturu, saņemt informāciju, apstrādāt informāciju, rādīt prezentācijas, spēlēt spēles, veidot speciālus mākslinieciskus efektus un fotogrāfijas, veidot reklāmas.

Šādu galdu iespējams izmantot spēlei, apmācībām, kā arī, kā dinamisku reklāmas laukumu. Dažas kafejnīcas ar „burvju galdiņu” palīdzību piesaista apmeklētājus, pie tiem var dzert kafiju, kā arī spēlēt galda spēles. Jums ir iespēja unikālā veidā, izmantojot roku kustības, mijiedarboties ar multimēdiju saturu, saņemt informāciju, apstrādāt informāciju, rādīt prezentācijas, spēlēt spēles, veidot speciālus mākslinieciskus efektus un fotogrāfijas, veidot reklāmas.

Interaktīvais galds- universāla apmācību un izklaides sistēma 

Interaktīvā galda izmantošanas iespējas mācību procesā ir ļoti daudzveidīgas. Tas var pārvērsties par virtuālo laboratoriju, par ģeogrāfisko karti ar mainānu mērogu, par rasēšanas galdu. Uz interaktīvās virsmas var veidot elektroshēmas, „ieslēgt” tās un sekot ierīču rādītājiem. Var veikt virtuālus ķīmiskos eksperimentus. Datorsistēmu ar skārienjūtīgo ekrānu var izmantot arī humanitāro zinātņu apgūšanā- valodu, vēstures, literatūras.

Lai tas viss būtu iespējams, ir nepieciešams speciāls programmu nodrošinājums. Apmācību programmas ļauj „atdzīvināt” interaktīvo skārienjūtīgo galdu. Šīs programmas nodrošina iespēju intuitīvi programmēt stundas, kā arī piedāvā plašu bibliotēku, kurā atrodama dažādu nozaru zinātniskā informācija. Interaktīvais galds palīdzēs ar tausti risināt jaunus uzdevumus.

Iespēja uz mūsu galda noskatīties attīstīšās video programmas bērniem

Bieži stundas ar tehnisko līdzekļu izmantošanu šķiet aizraujošas, bet vienlaicīgi samazinās to izzinošā loma. Tikai ārējie efekti ieinteresē skolēnus, tie netiek sasaistīti ar zinātni, kuras ilustrēšanai izmanto vizuālo metodi. Izmantojot interaktīvās sistēmas, skolēni gan piedalās efektīvā ilustratīvā stundā, gan ir spiesti veidot dialogu ar datorsistēmu. Mācību viela tiek sekmīgi apgūta, patstāvīgas darbības un risinājumu meklējumu procesā.

Daudzus reālus mēģinājumus mērķtiecīgāk aizstāt ar virtuālajiem. Interaktīvā laboratorija- tas ir lielisks kvalificētu speciālistu apmācības veids, īpaši tad, kad nav pieejamas speciālas ierīces un materiāli. Attēls uz ekrāna var parādīt ķīmijas, ģeoloģijas, metalurģijas procesus, un daļēji aizstāt darbu ar objektiem realitātē. Interaktīvais galds kā universāls instruments var tikt izmantots dažādās nozarēs, tādās kā izglītība, reklāma, informatīvi- izklaidējošā joma.

Mūsu interaktīvajā galdā jūs varat ieinstalēt jebkuras trešo personu izstrādātās programmas. Galdā integrēts mūsdienīgs dators ar operētājsistēmu Windows 8, vielaicīgs atbalsts 10 pieskārieniem, spilgts LED ekrāns, visas augstas kvalitātes sastāvdaļas.

W55

Interaktīvās tehnoloģijas biznesā

Interaktīvais galds un interaktīvā tāfele tiek plaši izmantotas biznesa jomā. Video uzskatāmi parāda to izmantošanas iespējas reklāmas, informatīvajos nolūkos.

Lejuplādējot nepieciešamo saturu galdā ar interaktīvo virsmu, jums būs iespēja redzēt savus partnerus tieši uz galda virsmas sarunu laikā, kad dokumenti netiek iesniegti drukātā veidā vai elektroniski.

Video parādītajam interaktīvajam galdam ir daudzlietotāju atbalsts, pateicoties šai iespējai, vairāki lietotāji vienlaicīgi var lietot interaktīvās programmas un sazināties viens ar otru.

Interaktīvā galda bērniem lietošanas priekšrocības

Izlemjot iegādāties interaktīvo galdu savam bērnam, jūs vienlaicīgi atrisiniet vairākas svarīgas problēmas. Mazulim iegādātā prece kļūs ne tikai par aizraujošu spēli, bet arī par lielisku attīstošo laukumu. Šis aprīkojums ir ērts līdzeklis kārtības uzturēšanai bērnistabā, bērnam tagad ir iespēja uz interaktīvās galda virsmas likt puzles, zīmēt, šķirstīt mīļāko grāmatu. Skaidrs attēls un zibenīga galda reakcija padara to īpaši ērtu lietošanā.

Speciālas programmas interaktīvajiem galdiem stimulē bērna domāšanu, attīsta loģiku, veicina uzmanības koncentrēšanos. Sensorā vadība pozitīvi ietekmē smalkās motorikas attīstību, bet, iespēja darboties ar abām rokām, attīsta kustību koordināciju. Interaktīvās nodarbības un spēles spēj ilglaicīgi nodarbināt bērnu, it īpaši, ja vecāki spēs ieinteresēt bērnu, piemeklēs un lejuplādēs bērna vecumam atbilstošas programmas.

Interaktīvais galds Project Touch, izmēri  42″, 46″, 55″, 65″ (vienlaicīgi 10 pieskārieni). Pašu ražojums. Krievija.

Standarta variants (bez sasvēršanās mehānisma). Galda augstums 55 cm и 78 cm.