Interaktīvā vitrīna

Prezentācija

Foto galerija

Piedāvājam Jums parastu vitrīnu, logu vai stikla durvis pārvērst par unikālu reklāmas informācijas pasniegšanas instrumentu.

Interaktīvā vitrīna vai videovitrīna ir daudz lētāka par plazmas, LCD vai LED ekrānu, tai nav izmēru ierobežojumu. Šo jauno reklāmas projekcijas virsmu raksturo liels potenciāls reklāmas tirgū, jo tai ir plašs pielietojums dažādās jomās.   Iespēja raidīt jebkuru video, padara šo sistēmu elastīgu šobrīd.nepieciešamās informācijas pasniegšanas veidā. Attēls vienmēr paliek tikpat dzīvs, netakarīgi no apgaismojuma, saglabā kontrastu un spilgtumu, kā arī tas var būt jebkuras formas attēls, piemēram, logotips vai preces zīme.

proekcionnay-vitrina_lv

Nākotnes videovitrīna aizstāj pagātnes manekenus

Interaktīvā videovitrīna ir brīnumu lauks mūsdienu veselīga un efektīva mārketinga nodrošināšanā. Izgudrotāji iet kopsolī ar zinātniski tehnisko progresu, kas, savukārt, saistīts ar periodisku jaunu augstvērtīgu tehnoloģiju rašanos. Nav izņēmums arī ārējā reklāma.  Košas neona, LED un citas spilgtas un oriģinālas izkārtnes, gaismas kastes un vairogi ir pierasta un vispārpieņemta lieta, kas šķiet ir jau nedaudz apnikusi.  Potenciālie pircēji vairs nepievērš tām pastiprinātu uzmanību, gluži kā TV reklāmai.  Pavisam cits efekts ir jaunajam tehnikas brīnumam- videovitrīnai.

Interaktīvo vitrīnu priekšrocības

Ne tikai potenciālo pircēju, bet arī nejaušu garamgājēju uzmanību,

piesaista pārsteiguma efekts, kurš raksturīgs šīm vitrīnām. Tādējādi jebkurš garāmgājējs var kļūt par potenciālo pircēju. Iespējams, ka parastā izkārtne bija tik neuzkrītoša, ka cilvēkiem nebija pat nojausmas par jūsu veikala vai kosmētiskā kabineta, frizētavas vai kafejnīcas esamību. Šajā gadījumā, gribot vai negribot, būs jāpievērš uzmanība interaktīvai vitrīnai, jāpabrīnās, jāpavēro, kā arī jāizmanto uzaicinājums iegriezties.<
Interaktīvā vitrīna: jauna pieeja reklāmai
Statiskie manekeni vitrīnās, lai cik simpātiski un dzīvi, no pirmā acu skatiena, tie arī nešķistu, lēnām zaudē savu aktualitāti. Daudzi veikalu vai kafejnīcu īpašnieki sīvas konkurences apstākļos nežēlo naudu efektīvai, supermūsdienīgai un spilgtai reklāmai, kura ir paredzēta lielai cilvēku plūsmai, nevis atsevišķai potenciālo un patstāvīgo pircēju grupai.
Videovitrīna paredzēta tiešam kontaktam ar garāmgājēju, tādējādi veidojot pozitīvu attieksmi pret zīmolu. Dažas videovitrīnas piedāvā pašķirstīt preču katalogu un iepazīties ar veikala sortimentu jebkurā laikā, pat tad, kad veikals ir slēgts.  Citas videovitrīnas cilvēku plūsmas virzienā demonstrē vienu pēc otras veikalā piedāvājamās preces. Tādējādi, ļoti interesanti un ērti, ejot pa ielu un neuzkavējoties, iepazīties ar jaunāko sezonas apavu kolekciju vai kino jaunumiem, uzzināt filmu seansu vai izstāžu laikus.
Cenas Jūs varat apskatīt šeit
Tehnoloģija Projekcijas attēla darbība tiek nodrošināta tādā veidā, ka aizmugures projekcijas plēve vai projekcijas ekrāns Vision tiek pielīmēts uz stikla vai tiek novietots telpā uz jebkura veida stiprinājumiem. Pēc tam ar projektora palīdzību uz plēvi/ekrānu tiek raidīts videoefekts. Šo aprīkojumu var ātri samontēt un tas uzsāk darbu. Sistēma ir ļoti kompakta, tas ļauj nepieciešamības gadījumā mainīt tās izmantošanas vietu,  vajag tikai demontēt sistēmu un uzstādīt to jaunā vietā, noregulēt. Tādējādi Jūs iegādājaties sistēmu, kura Jums kalpos tur, kur Jūs vēlēsieties, projecējot attēlu uz jebkuras virsmas.
principle_lv
Ir gan vienkāršās projekcijas, gan interaktīvās projekcijas vitrīnas

Interaktīvā videovitrīna ar mūsu programmas nodrošinājumu ļauj parastajam videoaprīkojumam likt reklāmas attēlam uz stikla reaģēt uz cilvēku kustībām, tādējādi cilvēks, pašam nezinot, kļūst par reklāmas procesa sastāvdaļu.
No malas vērojot cilvēkus, kuri nokūst interaktīvās vitrīnas zonā, var apgalvot, ka, neatkarīgi no vecuma, vienldzīgo nebūs. Garāmgājējs saprot, ka viņa kustības gar vitrīnu rada dažādus, reklāminformāciju saturošus, grafiskos objektus, reklāminformācija varbūt viņam arī lieka, bet viņš to ir jau uztvēris.

Šai tehnoloģijai nav izmēru ierobežojumu, tādējādi to var izmantot uz jebkuras stikla virsmas.

Projekcijas ekrāns Vision
Mūsu kompānija izmanto Projekcijas ekrānu Vision neitrālā pelēkā krāsā, kurš ir speciāli izstrādāts attēlu projecēšanai ar aizmugures projecēšanas metodi, un, pateicoties Vision lapas īpašībām, attēls tiek projecēts vienlaicīgi uz ekrāna abām pusēm.
Projekcijas ekrāns izgatavots no augstvērtīgas Vision made in Ireland markas akrila plāksnes.
Neitrālā pelēkā krāsa ļauj attēlot krāsas dabiskos toņus jebkurā apgaismojumā.
Nerodas „karstie plankumi”, kuri veidojas, izmantojot parastos ekrānus/projektorus. Dažādie pastiprināšanas koeficienti nodrošina, izmantojamā ekrāna, optimālu izvēli. Ieteicams izmantot augstu pastiprināšanas koeficientu, raidot tieši, un zemu, raidot zem citiem leņķiem. (Pastiprināšanas koeficients- ekrāna spilguma mērs, salīdzinot ar standarta baltu matētu ekrānu).
Ekrāna cietība pasargā to no nejaušiem vai tīšiem bojājumiem, kuriem nereti pakļauti auduma ekrāni.
Ekrānam Vision ar lāzera palīdzību var piešķirt jebkuras kontūras, kas dod brīvību dizaineru darbībai, ļaujot atkāpties no tradicionālās ekrāna četrstūru formas.
Ekrānam Vision var būt lauzta līnija, un tas paver dizaineriem jaunas perspektīvas, kā arī nodrošina skatīšanās leņķa palielināšanu.